Milenium články a novinky

Vždy aktuální a zajímavé informace o moderním bydlení,
zařizování Vašeho domova, či o aktuálních trendech sedacích souprav.

Vytvořte si originální sedačku

Vytvořte si originální sedačku

Občas se stane, že se vám zalíbí sedačka kterou vidíte v showroomu nebo na internetu, ovšem velikostně a barevně nezapadá do vašeho obývacího pokoje. Nejlepším řešením v tomto případě je sedačka na mieru. Přizpůsobte si barvu, velikost, materiál, doplňky a vytvořte originální kousek.

Sedačka, do které se chcete zabořit

Sedačka, do které se chcete zabořit

Proměňte svůj obývací pokoj na výjimečné místo se sedačkou CUBE-xLeg. Moderní a stylová sedačka, která ztělesňuje komfort a luxus v jednom. Dopřejte si pohodlí, o kterém už nemusíte jen snít.

Jak čistit sedačku doma?

Jak čistit sedačku doma?

Sedačka je jedním z nejpoužívanějších kusů nábytku v domácnosti, a proto je důležité, aby byla čistá a udržovaná. Rozhodnete-li se čistit sedačku doma, postupujte podle těchto jednoduchých kroků.

3 řady při výběru potahové látky na sedačku

3 řady při výběru potahové látky na sedačku

Výběr správné potahové látky pro váš gauč ve velké míře závisí na vašem životním stylu, potřebách a preferencích. Sepsali jsme pro vás 3 rady, které vám pomohou při hledání vhodného potahového materiálu na sedačku.

Šedá v interiéru? Žádná nuda!

Šedá v interiéru? Žádná nuda!

Šedá barva se v poslední době stala velmi populární ve světě interiérového designu. Je neutrální, stylová, což z ní činí ideální barvu pro jakýkoli interiér, od klasických až po moderní. Jedním z míst, kde se šedá barva nejlépe uplatní, je obývací pokoj.

Biofilní design pro zdravé bydlení

Biofilní design pro zdravé bydlení

Biofilní design, často nazývaný také jako design spojený s přírodou, je koncept navrhování interiérů a exteriérů, který využívá přírodních prvků. Tento přístup vychází z předpokladu, že bydlení propojené s přírodou pozitivně stimuluje naše pocity, zmírňuje stres, zlepšuje náladu a také zdraví.

Jak zařídit moderní obývací pokoj?

Jak zařídit moderní obývací pokoj?

Tapety na stěnách, výrazné barvy, vzorované závěsy, industriální styl, smaragdové sedačky... Viděli jsme již mnoho trendů, jak zařídit moderní obývací pokoj. Některé, rychle pominuly, jiné přetrvávají roky. Pokud hledáte inspiraci, jak zařídit obývací pokoj moderně a nadčasově, přinášíme vám několik rad.

Měkká nebo tvrdá sedačka? Která je lepší?

Měkká nebo tvrdá sedačka? Která je lepší?

Sedačka by neměla být jen esteticky přitažlivá, ale navržena is ohledem na pohodlí jejího uživatele. Na gauči trávíme spoustu času, proto je sedačka podporující zdravé sezení důležitá i pro naše tělo. Komfort na sedačce ovlivňuje mnoho faktorů a jedním z nich je tvrdost sezení.

Tipy pro zařízení udržitelného interiéru

Tipy pro zařízení udržitelného interiéru

Udržitelnost se stává stále důležitějším tématem v interiérovém designu. Jedná se o přístup, který se zaměřuje na ochranu životního prostředí a zlepšení kvality života. Trendem se stává vzrůstající zájem o přírodní a ekologické alternativy materiálů. Pokud se chystáte zařídit, nebo předělat váš interiér v souladu s principy udržitelnosti, přinášíme vám pár tipů, jak na to.

Jak umístit gauč v obýváku

Jak umístit gauč v obýváku

Vytvořit vizuálně přitažlivý obývací klid, ve kterém se budete navíc cítit příjemně, se může zdát jako náročný proces. Kromě správného výběru sedačky byste měli myslet také na rozložení sezení v prostoru.

Nové modely v kolekcii sedačiek MILENIUM

Nové modely v kolekcii sedačiek MILENIUM

Zaujíma vás, aké novinky pribudli v našej kolekcii za uplynulý rok? Pripravili sme pre vás krátky prehľad, kde sa o nových modeloch sedačiek dozviete viac. 

Trendy do obývacího pokoje pro rok 2023

Trendy do obývacího pokoje pro rok 2023

Pokud se chystáte v roce 2023 zařizovat nové bydlení, nebo chcete osvěžit to současné, přinášíme vám pár žhavých trendů, které budou kralovat v interiérovém designu nadcházející sezónu.

Vykročte do nového roku s novou sedačkou

Vykročte do nového roku s novou sedačkou

Začátek nového roku je většinou plný předsevzetí, očekávání a vizí k lepšímu. Pokud je jedním z vašich plánů hezčí a komfortnější bydlení, rádi vám ho pomůžeme zrealizovat.

Luxusní a komfortní sezení: Sedačky MILENIUM

Luxusní a komfortní sezení: Sedačky MILENIUM

Pokud hledáte sedačku, která v sobě spojuje luxus a dokonalé pohodlí, už nemusíte hledat. Luxusní sedačky MILENIUM naplní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků a jsou vynikající investicí při zařizování vašeho interiéru.

Inspirace pro stylové obývací pokoje

Inspirace pro stylové obývací pokoje

Hledáte inspiraci a nápady do vašeho obývacího pokoje? Prozkoumejte návrhy obývacích pokojů od našich designérů a vytvořte si prostor, ve kterém budete rádi trávit čas.

Barva roku 2023: Pulzující a plná života

Barva roku 2023: Pulzující a plná života

Společnost Pantone pravidelně přichází s výběrem barvy roku, která přes trendy pronikne do všech sfér života, a to od módy až po zařizování interiérů. Pro rok 2023 vybrali velmi speciální odstín z červeného spektra, jehož inspirací se staly brouci.

3x ano pro sedačky na nožičkách

3x ano pro sedačky na nožičkách

Sedací soupravy na nožičkách jsou moderní, elegantní a praktické. Přinášíme vám 3 důvody, proč je tento typ sedačky skvělou volbou do vašeho obývacího pokoje. Podívejte se spolu s námi.

Jak si vybrat pohodlnou sedačku

Jak si vybrat pohodlnou sedačku

Sedačka je ústředním bodem každého obývacího pokoje. Výběr té pravé by měl být otázkou nejen pěkného vzhledu, ale také komfortu a pohodlí. Jak takovou nalézt? Pojďme se společně podívat.

PILLOW. Nejnovější přírůstek v naší nabídce

PILLOW. Nejnovější přírůstek v naší nabídce

Představujeme vám novinku v naší nabídce, stylovou sedačku PILLOW. Již ze samotného názvu je zřejmé, že výrazným rysem tohoto modelu je polštářovitý prošívaný efekt, díky kterému sedačka upoutá a zanechá nezapomenutelný dojem.

Milenium a setkání s architekty v Praze

Milenium a setkání s architekty v Praze

Nedávno se v našem showroomu v Praze konalo úspěšné setkání s odborníky na design a archikturu.

Nejoblíbenější barvy sedaček podle Instagramu

Nejoblíbenější barvy sedaček podle Instagramu

Vybrat správnou barvu pro vaši novou sedačku nemusí být vůbec jednoduché. S rozhodováním vám může pomoci žebříček nejoblíbenějších barev sedaček, který sestavila jistá britská společnost na základě dat shromážděných z Instagramu. Které to jsou?

Sedačky ve tvaru U: Ideální řešení pro velké prostory

Sedačky ve tvaru U: Ideální řešení pro velké prostory

Sedací soupravy do U jsou velmi oblíbené zejména ve velkých prostorách nebo u mnohočetných rodin. Poskytují spoustu místa k sezení nebo ležení, dostatek úložného prostoru a mají všestranné využití. V obýváku dokáží vytvořit dokonalé společenské místo pro odpočinek, zábavu a setkání s rodinou a přáteli.

Malé sedačky: Šikovné sezení do obývacího pokoje

Malé sedačky: Šikovné sezení do obývacího pokoje

Malé sedačky představují ideální řešení do interiérů, kde nevejdete gauč ve standardních rozměrech. Omezený prostor ovšem neznamená, že si musíte ubírat i na pohodlném sezení. Ukážeme vám, že i malé sedačky a pohovky mohou být moderní, stylové a komfortní.

Barva sedačky: Která je vhodná a jaké jsou trendy?

Barva sedačky: Která je vhodná a jaké jsou trendy?

Pokud si do obývacího pokoje chcete pořídit novou sedačku, dříve či později budete stát před otázkou, jakou barvu zvolit. Určitě chcete něco, co dokonale zapadne do vašeho interiéru, ale zároveň bude dlouhodobě moderní.

Na co myslet při výběru potahové látky na sedačku?

Na co myslet při výběru potahové látky na sedačku?

Pokud hledáte sedačku, která bude odolná a vydrží vám dlouhá léta, myslete při jejím výběru na vhodný potahový materiál. Ten by měl odrážet váš životní styl a potřeby. Přinášíme vám pár tipů, které vám pomohou s výběrem správného potahu.

Sedací soupravy ve tvaru U. Jaké jsou výhody?

Sedací soupravy ve tvaru U. Jaké jsou výhody?

Relaxujte, seďte, lenoště. A to vše ve velkém stylu. Sedací soupravy ve tvaru U jsou moderní, nadčasové a díky jejich tvaru a velikosti vytvoříte v obýváku dokonalou oddechovou zónu. Jaké jsou jejich další výhody?

Kuchyň s obývacím pokojem. Hledáme sedačku do otevřených prostor

Kuchyň s obývacím pokojem. Hledáme sedačku do otevřených prostor

Prostorné, vzdušné a moderní. Přesně takové jsou otevřené prostory v interiérech. K jejich zařizování je třeba přistupovat komplexně, aby bylo dosaženo plynulého přechodu a zachována harmonie prostoru. Vizuálně lze prostor oddělit různými prvky a jedním z takových je sedačka.

<123...7>