Sedacia súprava podľa najnovších trendov v dizajne

Kupujete novou sedačku a zajímá vás, jaké barvy, materiály a tvary nejvíce letí? Tak čtěte dál. Přinášíme vám tipy na moderní a stylové sedačky, které udávají současné trendy.

Sedací souprava je ústředním bodem každého obývacího pokoje a určuje směr, jakým se bude ubírat charakter celé místnosti. Jednoduchost, rafinovanost nebo čisté linie. To jsou trendy, které vládnou poslední roky. Zákazníci oblibě zejména nadčasové kousky, které jen tak nevyjdou z módy a také kladou stále větší důraz na kvalitu provedení a materiálů.

Sedačky v minimalistickém stylu

Říká se, že v jednoduchosti je krása. Minimalismus, jednoduché a čisté linie v současnosti vládnou interiérovému designu. Tento trend neobchází ani sedací soupravy. Charakteristickým znakem sedaček v jednoduchém designu jsou strohé tvary zjemněné zaoblenými hranami. Z materiálů převládá čalounění, i tu hraje klíčovou roli kvalita. Čalouněná sedačka musí být příjemná na dotek tak, že se budete těšit na každou příležitost, kdy se do ní zaboříte. Sedačky v minimalistickém stylu jsou nejčastěji zahalené do neutrálních a zemitých barev. Oblíbené jsou i kontrastní syté barvy, jako např. královská modrá, fialová, žlutá nebo červená. V tomto případě se gauč stává ústředním prvkem a zbytek v místnosti se doladí v neutrálních barvách. Cílem minimalismu je vnést do prostoru harmonii, čistotu a navodit pozitivní emoce.

Sedačky ve tvaru U

Dalším důležitým prvkem, který vedle kvalitě udává trendy v sedačkách, je pohodlí. A není se čemu divit. Za ta léta se z gauče stal multifunkční kus nábytku, kde se díváme na oblíbené seriály a filmy, setkáváme se s rodinou a přáteli, pracujeme, obědváme, večeříme a dokonce i spíme. S narůstajícím časem stráveným na pohovce se zvyšují i ​​nároky na pohodlí. A co může přinést více pohodlí než velká prostorná sedačka ve tvaru U? Pohovky ve tvaru U nejenže poskytují velkorysý prostor k sezení, ležení a relaxu, ale jsou také velmi praktické, co se týče umístění. Pokud máte velký obývák, sedací souprava do "účka" velmi dobře vynikne ve středu místnosti. Hodí se však i do rohu místnosti, kde zabere méně místa. Abyste si byli 100% jisti, že tento typ sedačky sedne do vašeho obývacího pokoje, nechte si ji zhotovit na míru podle svých potřeb. Mezi našimi zákazníky je oblíbený model sedačky EASY, který zapadne do každého interiéru. Měkké sezení a dostatečně velký úložný prostor jsou vlastnosti, kterými si vás tento typ sedačky získá.

Sedací souprava EASY

Sedací souprava EASY

Rafinované sedačky

Špetka rafinovanosti a elegance dokáží s vaší obývákem udělat doslova divy. Vyberte nápadnou sedačku s nádechem luxusu, která upoutá na první pohled. Přesně taková je sedací souprava CUBE, naše novinka pro rok 2020. Sedačka CUBE potěší všechny nadšence moderního designu. Díky elegantnímu prošívání a oblým tvarem sedačka CUBE nejenže vypadá pohodlně, ale skutečně taková i je! Pocit komfortu ještě více umocňují polohovatelné zádové opěrky a široká plocha k sezení, kterou lze ještě zvětšit pomocí elektronicky vysouvací plochy.

Sedací souprava CUBE

Sedací souprava CUBE

Přijďte se sami přesvědčit, proč je sedačka CUBE taková skvělá, do naší prodejny v Praze. Náš personál vám s radostí poradí a pomůže s výběrem.

1.

KONFIGURÁTOR

Vytvořte si sedačku svých snů

2.

POTAHY

designové, luxusní a kvalitní

3.

SHOWROOM

Praha