Sedací souprava ve tvaru U. Proč si ji zamilujete?

Sedačka ve tvaru U je jako stvořená pro početné rodiny, nebo pokud ve vašem obýváku pravidelně hostíte mnoho přátel. Stejně si ji zamilují i ti, kteří si rádi dopřejí velkorysý prostor a maximální pohodlí. To vše vám totiž sedačka "do účka" zajistí.

Sedací soupravy do U jsou moderní, prostorné a nejvíce ukáží ve velkých otevřených prostorech. Jaké jsou jejich největší výhody? Pojďme se na to podívat.

Velká sedačka = mnoho místa

Pokud jste majitelem domu nebo bytu s velkým obývakem, pak si můžete s radostí dovolit sedací soupravu ve tvaru U. Pohodlně se na ni natáhnou všichni členové vaší domácnosti a usadíte i velkou návštěvu. Sedačka do U vám poskytne velkorysý prostor a komfort na relax, sledování televize, čtení, práci, spaní i setkání s blízkými.

Velký úložný prostor

Sedačky do U nabízejí nejen dostatek místa k sezení, ale k dispozici je i prostorný úložný prostor. Přesně taková je i sedačka EASY z naší nabídky, která má příjemné oblé tvary a dokonale se hodí do každého interiéru. Rafinovaně zakomponován úložný prostor, do kterého se v pohodě vejdou rozměrnější předměty. O maximální pohodlí se postarají polohovatelné opěrky. Sedací soupravu EASY vám umíme vyrobit na míru dle zvolených požadavků.

Sedací souprava EASY

Sedací souprava EASY

Sedačka jako dělicí prvek

Sedací souprava ve tvaru U obzvlášť vynikne v otevřeném prostoru a výborně poslouží jako dělící prvek. Ať už ji uložíte ke stěně, nebo necháte vyniknout ve středu místnosti, můžete ji umístit tak, aby jeden z jejích hřbetů opticky rozděloval prostor pro další zóny. Takové dělení otevřených prostorů je velmi estetické a můžete tak dosáhnout nadčasový, ale zároveň útulný koncept bydlení.

Rada na závěr

Pokud zvažujete koupi nové sedačky, vsaďte na kvalituověřených výrobců. Jen tak vám bude vaše nová sedačka dobře sloužit a vy se z ní budete těšit dlouhá léta. Přijďte se přesvědčit o kvalitě sedaček MILENIUM na vlastní oči. Navštivte naši prodejnu v Praze, vám naši prodejci s radostí pomohou s výběrem vaší sedačky snů.

1.

KONFIGURÁTOR

Vytvořte si sedačku svých snů

2.

POTAHY

designové, luxusní a kvalitní

3.

SHOWROOM

Praha