Rohové sedačky: Velkorysý prostor, nekonečné možnosti

Rohové sedačky, nazývané i sedačky do tvaru L nebo U, jsou dokonalým řešením do každého obývacího pokoje. Vyplní prázdné rohy, poskytnou dostatek místa pro všechny a nabízejí různé variace pro umístění v prostoru.

Rohové sedačky jsou velmi praktický a zároveň moderní kus nábytku. To je jedním z důvodů, proč patří mezi naše nejprodávanější modely. S prostorem dokáží udělat doslova zázraky, přinášejí dokonalý komfort a využijete je i na příležitostné spaní.

Kam umístit rohovou sedačku

Tvar sedačky sice svádí k tomu, aby byla umístěna do rohu, to ale nemusí být pravidlo. Rohová sedačka může jednou stranou kopírovat stěnu, pokud vám to však prostor dovoluje, nechte ji vyniknout uprostřed místnosti. Rohová sedací souprava výborně poslouží jako dělicí prvek v otevřených interiérech. Pomocí sedačky můžete prostor rozdělit na další zóny. Docílíte tak moderní a zároveň útulný koncept bydlení.

Styl rohové sedačky

Rohová sedací souprava má většinou tvar písmene L, kdy jedna část pohovky je kratší a druhá delší. Sedačku lze nakonfigurovat i se stejnou délkou obou křídel. Velkou výhodou rohové sedačky je právě její variabilnost. Můžete si také zvolit pravý nebo levý roh podle toho, jak se vám dispozičně hodí do vašeho obývacího pokoje. Rohová sedačka s prodlouženou jednotkou výborně zapadne do otevřených prostorů a celkový výsledek působí velmi vzdušně s dostatečným místem v okolí sedačky. Prodloužené křídlo sedačky vytvoří příjemné místo pro relaxaci a lenošení. Výhodou je, že pokud sdílíte sedačku s vaším partnerem, můžete si užívat pohodlné ležení oba najednou.

Rohová sedačka ve tvaru U

Rohová sedačka nemusí mít jen tvar písmene L, ale velmi oblíbená je i sedačka do U. Tento typ sedací soupravy je již náročnější na místo, proto se spíše hodí do velkých místností. Pohodlně se na ni natáhnou všichni rodinní příslušníci a usadíte i velkou návštěvu. 

Rozkládací rohové sedačky

Chcete sedačku využívat na občasné spaní nebo příležitostné uložení návštěvy? V tom případě je ideální volbou rozkládací rohová sedačka. Během dne vám zajistí stylové sezení a v noci poslouží na spaní. Přesně takovou je sedačka BOSS z naší nabídky. Sedací souprava navíc disponuje bohatým úložným prostorem, kde se vám vejde vše potřebné i to méně potřebné. Další skvělou volbou je roztahovací sedačka GREAT. Obě sedačky máme ihned k odběru na našich prodejnách nebo vám je umíme zhotovit na míru přesně podle vašich představ.

1.

KONFIGURÁTOR

Vytvořte si sedačku svých snů

2.

POTAHY

designové, luxusní a kvalitní

3.

SHOWROOM

Praha