"vyrábíme sedačky NA MÍRU
látkové, kožené i LUXUSNÍ"

Sleva - 35 % platí až do otevření nové prodejny.

Dne 31.1.2020 jsme zavřeli naši prodejnu v Praze - Kobylisých po 5-ti letech.
Termín otevření nové prodejny se prodloužil na červen - červenec 2020.

Novoroční sleva až -40%

Pospěšte si do prodejny sedačky MILENIUM v Praze - Kobylisých, kde si můžete objednat Vaši sedačku přesně NA MÍRU a se slevou.

ORION MAGIC HOME

Látky z kolekce "Magic Home" potvrzují technologický pokrok v produkci potahových materiálů. Díky úpravám "Easy clean" a "Easy life" jsou všechny látky z kolekce jednoduché na údržbu. To je důvodem, proč už skvrny nejsou zdrojem stresu a proč si nábytek zachovává dlouhodobě nový vzhled. Skvrny prostě mizí beze stopy ... Jak to je možné?

Látky z kolekce "Magic Home" jsou odolné vůči skvrnám, takže si jejich pohodlí užíváte dlouhou dobu. S kolekcí "Magic Home" se můžete cítit volný.

Víno s přáteli, relax s šálkem kávy, hraní si s dětmi nebo i vychutnávání si čokolády v pohodlí vašeho domova - při tom všem můžete zapomenout na obavy a užívat si jen přítomný moment. A když se stane malá nehoda - jednoduše skvrnu odstraníte troškou vody, hadříkem nebo dokonce školní gumou. Skvrny odrazu zmizí a látka bude vypadat výborně, tak jako před tím. Jako by se nic nestalo.

Látka ORION je specifická vysokou odolností vůči oděru a to až 90 000 cyklů Martindale a lehkou odstranitelnosti skvrn. Stačí použít vodu a papírový ubrousek a všechny skvrny jsou pryč. Tato žinylková látka vytváří na dotek velmi jemný, hedvábný pocit.

Ke stažení

name Užívateľský manuál08.02.2015 - 309.5 KB
name Certifikát02.09.2014 - 736.1 KB
name Katalóg Orion02.09.2014 - 6.9 MB
Technické údaje
PoužitíPotahová látka
Druh látkyŽENYLKOVÁ
Kompozice vláken
Vzor
Gramáž328 gr/mtb ± 5%
Šířka142 cm ± 2 cm
Složení 100 % PES
Zkúška pevnosti Martindale90 000
Světlostálost barev (stupnice 1/8)4/5
Odolnost vůči tření (stupnice 1/5)sucho 5, mokro 5
Pilling test (stupnica 1/5)4
Čištění nepoužívat chlór, jemné chemické čištění, sušit ve svislé poloze, neodstřeďovat, ruční praní do 40 ° C, nevystavujte přímému slunečnímu záření