"vyrábíme sedačky NA MÍRU
látkové, kožené i LUXUSNÍ"

Sleva - 35 % platí až do otevření nové prodejny.

Dne 31.1.2020 jsme zavřeli naši prodejnu v Praze - Kobylisých po 5-ti letech.
Termín otevření nové prodejny se prodloužil na červen - červenec 2020.

Novoroční sleva až -40%

Pospěšte si do prodejny sedačky MILENIUM v Praze - Kobylisých, kde si můžete objednat Vaši sedačku přesně NA MÍRU a se slevou.

BAMBU'

Bambus je nejrychleji rostoucí rostlina na světě a také jedna z nejekologičtějších surovin pro výrobu různých předmětů, které se stále častěji objevují v našem okolí. Jeho stále větší popularitu je samozřejmě spojena s jeho přirozeností, což bylo hlavní inspirací italských designérů, kteří se zabývali navrhováním látky BAMBU '.

BAMBU 'je látka složená z jednoduchých vláken s hlubokou a hrubou vazbou. Její strohá a asymetrická forma se jednoznačně spojuje s plátěnou vazbou látek zhotovených s přírodních surovin. Ve skutečnosti je však vyrobena ze 100% vysoce kvalitního polyesteru. BAMBU' je látka určena pro zákazníky, kteří hledají látku s přírodním a pěkným vzhledem, ale i s technickými parametry syntetických látek.

Toto je velmi důležitá záležitost, která se týká nejen životnosti výrobku, ale i jednoduchosti jeho údržby. V případě BAMBU' se jedná o svérázného hybrida, která spojuje vlastnosti dosud nevídané u jedné látky. Z jedné strany přírodní vzhled, měkkost a příjemný dotek, z druhé strany pokročilá technologie, bezproblémové užívání a velmi vysoké technické parametry.

Dodatečnou vlastností je použití novátorské technologie vypracované v laboratořích ITALVELLUTI, která ochraňuje látky proti vzniku skvrn, tzn. Zero Spot Systém. Tato technologie způsobuje, že látka je mimořádně odolná proti vznikem mokrých a suchých zašpinění. Skvělé vlastnosti BAMBU' doplňuje široký výběr barev, které spojují přírodní a pokojné barvy se smělými a moderními odstíny.

Toto způsobuje neomezené možnosti kompozic a využití nábytku v různých interiérech.

 

Ke stažení

name Technický list BAMBU´01.09.2014 - 136.2 KB
Technické údaje
Použití Potahová látka
Druh látky Z PŘÍMÝCH VLÁKEN
Kompozice vláken UMĚLÉ UMĚLÉ (nad 70% umělých vláken)
VzorBEZ DEZÉNU
Gramáž378 gr/mtb
Šířka 140 cm
Složení 100% PL
Zkouška pevnosti Martindale50 000
Světlostálost barev (stupnice 1/8)3/4
Odolnost vůči tření (stupnice 1/5)sucho 4, mokro 3/4
Pilling test (stupnice 1/5)4
Čistení nepoužívat chlor, žehlení do 150 ° C, jemné chemické čištění, sušit ve svislé poloze, neodstřeďovat, ruční praní do 40 ° C