"vyrábíme sedačky NA MÍRU
látkové, kožené i LUXUSNÍ"

Sleva - 35 % platí až do otevření nové prodejny.

Dne 31.1.2020 jsme zavřeli naši prodejnu v Praze - Kobylisých po 5-ti letech.
Termín otevření nové prodejny se prodloužil na červen - červenec 2020.

Novoroční sleva až -40%

Pospěšte si do prodejny sedačky MILENIUM v Praze - Kobylisých, kde si můžete objednat Vaši sedačku přesně NA MÍRU a se slevou.

Dobrá rada

Rady při koupi sedací soupravy:

Sedací soupravu si kupujeme na více let, ba až desetiletí, proto je třeba věnovat jí výběru velký důraz! První dojem je velmi důležitý!!!

Pokud Vás nějaká sedačka zaujme, vraťte se k ní a důkladně si ji vyzkoušejte a prohlédněte.

Dejte si vysvětlit všechny funkce a variace, které nabízí. Na 1. místě je pohodlí - pak funkčnost, kvalita vypracování, šití, čalounění. Ptejte se na všechno! Z jakého materiálu je složen rám, výplně, pružení, kvalita potahové látky, kůže, jako je třeba ji udržovat, zda je možné upravovat rozměry i na míru, zda je možné vyskládat libovolnou sestavu, zda je možné kombinovat barvy potahu, barvy šití, velikost, typ a barvu nožiček, dodělat nějaké polštářky, dokoupit si potahovou látku atd. Hlavně se ptejte, kdo je výrobce, jestli to není nějaký levný a hlavně nekvalitní dovozový zboží. Zjistěte si adresu výroby a prověřte si ji, zda vůbec existuje!!!

Uvědomte si, že výrobek vyrobený ve vašem okolí vám v případě reklamace přijde výrobce opravit, případně vyměnit. U dováženém zboží je to obrovský problém a většinou se pravdy nedovoláte.

Sedačku si kupujete na mnoho let, proto nechcete, aby se vám za rok-dva rozpadla. Vyvarujte se materiálem typu EKO-kůže. Po vlastních zkušenostech víme, že je to podřadný materiál a po krátkém čase se sklouzl. Je třeba si všímat kvalitu materiálů, počet oděrek, které snesou a způsob jejich údržby.

Obecně platí, že sedací soupravu třeba pravidelně vysávat, aby se nezahltila prachem a aby si udržovala v kondici svůj vlas. Čistíme ji neagresivními čisticími prostředky, případně mýdlovou vodou a po vysušení třeba potah prekefovať.

Zásada je nepremáčat, jen málo zvlhčovat.

Rada na závěr:

Pokud se již rozhodnete zakoupit sedací soupravu, ptejte se na způsob dopravy a ceny za dopravu. Seriózní dodavatel Vám sedačku vynese až do bytu, odborně smontuje a předvede její funkce.

Cenu za dovoz a donášku do bytu třeba dohodnout již při objednávání, aby Vás nemile nepřekvapily nějaké příplatky, např. za každé patro a pod..

Mnohdy Vás osloví až podezřele nízká cena, případně nějaká SUPER - akce.

Zde se ještě více potvrzuje staré - známé přísloví:

Za málo peněz - málo muziky!

Přejeme Vám šťastnou volbu při výběru vaší sedací soupravy!