"vyrábíme sedačky NA MÍRU
látkové, kožené i LUXUSNÍ"

Sleva - 35 % platí až do otevření nové prodejny.

Dne 31.1.2020 jsme zavřeli naši prodejnu v Praze - Kobylisých po 5-ti letech.
Termín otevření nové prodejny se prodloužil na červen - červenec 2020.

Novoroční sleva až -40%

Pospěšte si do prodejny sedačky MILENIUM v Praze - Kobylisých, kde si můžete objednat Vaši sedačku přesně NA MÍRU a se slevou.

Časté dotazy

Je možné upravit rozměr sedačky?

Ano, sedačky vyrábíme na míru podle technických možností a standardů.

Jaká je u vás záruční doba na sedací soupravu?

Na kostru sedačky je záruční doba 4 roky a na všechny ostatní komponenty, z nichž je sedací souprava vyrobená, jsou 2 roky.

Dá se u Vás objednat sedací souprava i na čas 4 měsíce dopředu, abych měla cenu ve slevě, která je momentálně aktuální?

Dá se objednat sedačka s odloženým termínem dodání.

V čem se vaše sedací soupravy liší od jiných konkurenčních výrobků, resp. proč bychom se měli rozhodnout pro koupi sedací soupravy od firmy Milénium Šípoš?

Kostry sedací soupravy jsou vyrobeny z pevného bukového dřeva, ostatní komponenty jsou používány a vybírány s ohledem na kvalitu, která by měla být všude a vždy prvořadá. Lepením studené pěny se zvyšuje komfort sezení a výběr kvality sezení si má možnost každý zákazník vyzkoušet na vzorkových prodejnách, které provozujeme. V každé z nich Vám ochotně poradí i naši zkušení prodejci a myslíme si, že to je i naše prvořadá reklama, která může zákazníka oslovit.

Kde se vyrábí vaše sedačky?

Máme vlastní výrobu sedaček sídlící v Topolčanech.

Kdy dovezete sedačku?

Dodací lhůta je 6 - 10 týdnů. V dohodnutém termínu Vás budeme informovat o dodávce telefonicky nebo SMS zprávou!

Zajišťujete dopravu sedací soupravy k zákazníkovi?

Dodání sedací soupravy zajišťujeme v rámci České republiky za velmi výhodných podmínek. Cenu dopravy sedačky určujeme podle konkrétního místa dodání.

Jak je to s vynáškou do domu či bytu?

Vynesení a montáž sedací soupravy zajišťujeme v rámci dovozu.

Je možné, abyste nás o dovozu sedací soupravy informovali dříve než jeden den předem?

Chápeme, že není možné, abyste si v práci ze dne na den zařídili dovolenou. Informace ohledně termínu dodání Vaší sedací soupravy se dozvíte výhradně na emaily: jakub@sipos.sk. Nezapomeňte uvést Vaše jméno uvedené na objednávce a číslo objednávky.

Máte ve vašem katalogu ceny k jednotlivým sestavám?

Každá sedací souprava se zákazníkovi navrhuje na míru, proto v katalozích nenajdete ceny.  Produktový katalog sedaček

Jaká je výše zálohy při objednávce sedačky? Je možné ji uhradit z platební karty?

Záloha na látkovou sedačku vyplacena v hotovosti je 200 EUR. Pokud je platba realizována převodem je to 400 EUR. Pokud zákazník zruší objednávku, tak mu propadne 200 EUR a při platbě převodem se mu zůstatek (200 EUR) vrátí.

Záloha na koženou sedačku vyplacena v hotovosti je 500 EUR. Pokud je platba realizována převodem je to 700 EUR. Pokud zákazník zruší objednávku, tak mu propadne 500 EUR a při platbě převodem se mu zůstatek (200 EUR) vrátí.

Je možné u Vás zakoupit sedací soupravu, která by byla ve finálním výsledku odlišná od těch, které vystavujete na Vašich prodejnách?

Každá sedací souprava je zákazníkovi přizpůsobována na míru. Nabízíme detailní vypracování rozměrů sedáků, zádových částí a různých ukončení sedaček po stranách. Proto spolupracujeme se zákazníkem, aby si mohl sám navrhnout řešení, které by nejlépe vyhovovalo jeho kritériím.

Jaká dodací lhůta se uplatňuje při objednání sedací soupravy? Je možné ji zkrátit?

Momentálně máme dodací lhůtu 6 - 10 týdnů. Musí být závažné důvody k tomu, aby se doba zkrátila.

Proč jsou Vaše sedací soupravy v porovnání s jinými od konkurenčních značek dražší?

V první řadě proto, že čas na výrobu atypické sedačky na míru je až 5 krát delší než vyrobit sériovou sedačku. zákazník si má možnost vybrat u koho nakoupí. Zda dá přednost nižší kvalitě za přijatelnou částku a nakoupí si v prodejnách, které adekvátně k tomu nabízejí své zboží, nebo si vyčlení částku na sedací soupravu, která zaručí pevnost a odolnost použitých materiálů, komfort sezení a parametry sedací soupravy v takové velikosti, která odpovídá danému prostoru.

Jaké potahy na sedací soupravu nabízíte?

Jsou to teflonové látky bez příplatku, ale také s příplatkem, kůže a klasické potahovina v různých cenových skupinách a v různé kvalitě otěruvzdornosti.

Jaké zkušenosti máte s teflonovými látkami?

Teflonové potahy jsou výborné na údržbu, mají vysokou otěruvzdornost a vyhledávají jejich zejména rodiny s malými dětmi a také domácnosti s domácími mazlíčky.

Doporučili byste mi látkovou sedací soupravu nebo sedací soupravu z kůže?

Jelikož máme v nabídce i špičkové kůže a Vy jste ztotožněn se subjektivními předpoklady u tohoto materiálu, doporučovali bychom Vám koženou sedací soupravu. Pokud však nejste ztotožněn s chováním kůže na tělo člověka, bylo by dehonestující zakrývat tak elegantní a jedinečný materiál různými dekami a přikrývkami.

Pokud bych během dvou let na sedací soupravě zjistil nedostatky a závady, jaký je postup při reklamaci?

Při dovozu poškozené části sedací soupravy na naši nejbližší prodejnu s Vámi náš prodejce sepíše reklamační list, na jehož základě se zahajuje reklamační řízení ze zákona uznanou 30 denní lhůtou na dořešení.

Je možné změnit potah?

Všechny sedačky se dají vyrobit v látce i v kůži dle Vašeho výběru.

Dají se změnit i nohy?

U většiny typů se dají použít dřevěné i kovové nohy!

Dá se zrušit rozkládání?

Ano, u daného typu s rozkládáním umíme vyrobit sedačku pevnou - bez rozkládání nebo s úložným prostorem!

Máte v nabídce teflonový potah Napoleon?

Ne, tento potah už nenabízíme, ale se stejnými vlastnostmi nyní nabízíme nový materiál, který má úpravu ZERO SPOT, což zaručuje nenasákavost a snadnou údržbu materiálu!

Je možné u Vás zakoupit sedací soupravu, která by byla rozkládací (lůžko), ale měla by šířku menší než 200 cm?

Ano, máme speciální typ sedačky, která je rozměrem kratší než 200 cm. Z pochopitelných důvodů se však nedá udělat na míru a její standardní rozměr je 186 cm.

Jaké velké dveře jsou potřebné pro bezproblémové vynesení do bytu?

Standardně stačí dveře široké 90 cm. Zákazník si musí být vědom, rozměru sedací soupravy, kterou objednáva. Vyžádejte si od prodejce rozměry.

Z čeho je vyrobena kostra sedačky?

Kostra je z masivu - buk a nenosné části jsou z překližky a dřevotřísky.

Jaké sezení používáte?

Nejčastěji je to lamelové sezení a výplň tvoří kombinace molitanu a studené pěny. V některých sedačkách je sezení pružinové.

Jaká je tloušťka kůže, kterou používáte?

Tloušťka kůže je od 1 mm do 1,8 mm a je to hovězí kůže.