5 znaků kvality Sedaček MILENIUM

5 znaků kvality Sedaček MILENIUM

1. UŽ 27 LET S VAMI

Sedačky MILENIUM jsou tu pro Vás již 27 let a právě díky našim dlouholetým zkušenostem dokážeme aktivně reagovat na jakékoliv požadavky našich zákazníků. Během dlouhých let naší existence jsme rozšiřovali naše obzory a získávali jsme potřebné zkušenosti, abychom Vám vždy přinášeli jen to nejlepší. Sedačky Vám vyrobíme na míru dle Vašich požadavků. Vypracovali jsme se z běžné výroby až na výrobu i luxusních kožených sedacích souprav nejvyšší kvality.

2. PRAKTICKÉ DOVEDNOSTI

Naučili jsme se dbát na výběr kvalitního materiálu, získali jsme praktické dovednosti v oblasti výroby. Sedačky Milénium je dynamicky rozvíjející se firma a jsme neustále připraveni čelit novým podnětům a výzvám. Důkazem je i zvyšující se počet zákazníků, kteří se rádi vracejí do prodejen a znovu vkládají svou důvěru do našich rukou. Víme, že každý zákazník je individualita, která od prodejce očekává příjemný přístup a dlouholeté zkušenosti - a přesně to můžete najít právě u nás!

Kvalitní výroba

3. MATERIÁLY VYSOKÉ KVALITY

Chceme Vám neustále přinášet jen to nejlepší - a to se týká i výrobních materiálů. Firma Milénium nabízí špičkové materiály vysoké kvality. Naší prioritou je Vaše spokojenost - a my s jistotou víme, že kvalitní potahový materiál je základem každé dobré sedací soupravy. Všechny látky procházejí přísnoukontrolou odolnosti a Vy tak máte záruku, že se do vaší obývací místnosti dostane vždy kousek nábytku s ověřenou kvalitou vybraného materiálu. Výběr je jen na Vás - sami si můžete vybrat z množstvínabízených potahových materiálů dostupných v různých barevných provedeních. Všechny jsou vysoce kvalitní, snadno se udržují a čistí.

4. SPOLEHLIVOST A MAXIMÁLNY KOMFORT

Každý z nás se nemůže dočkat, jak si po dlouhém dni dopřeje vytoužený odpočinek. Ten si nejčastěji dopřejeme na sedací soupravě v obývacím pokoji. Sedneme si před televizi, nebo k oblíbené knížce, přičemž od své sedačky očekáváme spolehlivost a maximální komfort. Všechny sedací soupravy značky Milénium jsou plně funkční a odolné vůči vyššímu náporu a tahu. Jsou určeny pro každodenní používání a díky kvalitní konstrukci a špičkovému potahového materiálu drží svůj tvar a nepodléhají poškození ani po dlouhé době používání. Nemusíte se bát rozedraného materiálu, ani hlubokých propadlin - sedací soupravy MILENIUM vydrží!

5. SEDAČKY I NA POHODLNÝ SPÁNEK

Přišla k Vám nečekaná návštěva a Vy nemáte postel navíc? Pro sedačky Milénium to není žádný problém! Sedací soupravy značky Milénium jsou nesmírně praktické a disponují snadno přístupným rozkládacím mechanismem, díky čemuž se Vaše sedačka během pár vteřin změní na praktické lůžko a poskytuje tak pohodlný spánek pro Vás nebo Vaše hosty.

Príďte sa presvedčiť o našich kvalitách a osobne navštívte naši pobočku v Praze.
Těšíme sa na Vás!

1.

KONFIGURÁTOR

Vytvořte si sedačku svých snů

2.

POTAHY

designové, luxusní a kvalitní

3.

SHOWROOM

Praha