"vyrábíme sedačky NA MÍRU
látkové, kožené i LUXUSNÍ"

Fantastické podzimní slevy 30% na vystavěné sedačky a 25% na nové objednávky.
Přijďte si vybrat sedačku do naší prodejny v Praze 8 - Kobylisy.

Kvalitní sedací soupravy na míru Milénium Šípoš

Pohodlná a kvalitní sedací souprava je dnes běžnou výbavou každého obývacího pokoje. Ať už je váš obývací pokoj zařízen v moderním nebo v klasickém stylu, z naší široké nabídky si určitě vyberete takovou sedačku, která k vám i k vašemu pokoju či kanceláři dokonale přistane.

Hlavní poslání společnosti MILÉNIUM Šípoš je zpříjemňovat každodenní život mnoha lidem prostřednictvím našich výrobků - sedacích souprav, které musí být kvalitní, praktické, ale i krásné, ale hlavně musí obstát v běžném každodenním životě.

Podívejte se na naše prezentační video...

Sedačky ihned k odběru

 V prodejně MILÉNIUM Šípoš v Praze jsou vystaveny sedací soupravy ihned k dispozici. Rohové sedačky, sedačky ve tvaru U, rovné sedačky i samostatná křesla. Pro každý vystavený kus nábytku uvádíme zvýhodněnou cenu po slevě.

36 899,00 Kč
25 829,00
ihned k odběru
44 698,00 Kč
31 288,00
ihned k odběru
83 082,00 Kč
49 848,00
ihned k odběru
54 773,00 Kč
32 863,00
ihned k odběru

Naše sedací soupravy slouží již tisícům spokojených zákazníků v Česku, na Slovensku, ale také v sousedních zemích a Velké Británii. V rámci služeb našim zákazníkům tak zajišťujeme nejen rozvoz, ale zboží vyneseme až do bytu a provedeme odbornou montáž.

Stáhněte si katalog sedaček Milénium 2018

Kontaktní formulář

Pokud máte zájem o další informace, vyplňte prosím následující formulář a my Vás budeme kontaktovat v nejkratší možné době.

Požadované údaje.