"vyrábíme sedačky NA MÍRU
látkové, kožené i LUXUSNÍ"

Sleva - 35 % platí až do otevření nové prodejny.

Dne 31.1.2020 jsme zavřeli naši prodejnu v Praze - Kobylisých po 5-ti letech.
Termín otevření nové prodejny se prodloužil na červen - červenec 2020.

Novoroční sleva až -40%

Pospěšte si do prodejny sedačky MILENIUM v Praze - Kobylisých, kde si můžete objednat Vaši sedačku přesně NA MÍRU a se slevou.

Potrpíte si na čistotu své pohovky? Tak vyberte tu s omyvatelným potahem!

Už i na českém trhu začínají převládat potahy, které můžete polít vínem nebo počmárat pastelkami a nezůstane na nich žádná skvrna. I když ruku na srdce – nemusíte mít doma deset dětí ani psí smečku, aby se vám občas stala nepříjemná nehoda. 

Pokud chcete,aby sedačka vydržela dlouhá léta jako nová a chcete si ušetřit práci s její údržbou, rozhodně by ste se měli zamyslet nad volbou praktických omyvatelných potahů.

Omyvatelné látky vás zbavízbytečné dřiny

Omyvatelné potahy na sedačce zabraňuje vsakování skvrn do hloubky vláken a usnadňuje čištění i celkovou údržbu. Mezi takové speciální látky patří například populární kolekce Orion nebo MagicHome. Těmito názvy jsou označeny materiály, které se při potahování sedaček využívají nejčastěji a které vás ušetří zbytečné dřiny s čištěním.

Jak vyčistit omyvatelné materiály

Pro důkladné vyčištění potahu na pohovce je důležitá rychlost, a to i v případě omyvatelných materiálů. Na většinu skvrn si vystačíte s čistou vodou. Mokrým hadříkem nebo vlhčeným ubrouskem utřete povrch sedačky a pak už jen vysajte přebytečnou vodu pomocí suché papírové nebo bavlněné utěrky. Pokud se vám podařilo pohovku zašpinit odolnými skvrnami, jako je inkoust nebo kečup,použijte při čištění kromě obyčejné vody i bezbarvé mýdlo a postup několikrát zopakujte, dokud skvrna nezmizí.Na rozdíl od kožených sedaček, které vyžadují pravidelnou péči v podobě impregnace, ji sedačky s omyvatelnými potahy nevyžadují. Jejich kouzlo spočívá v bleskovém úklidu po jakékoliv nešťastné nehodě.

Nebojte se vysoké pořizovacíceny

I když jsou omyvatelné materiály o něco dražší než klasické látkové, vysokých pořizovacích nákladů se bát nemusíte. rozhodně se vám investice vrátí v podobě delší životnosti a designu, který ani po letech nepokazí žádná šmouha.