"vyrábíme sedačky NA MÍRU
látkové, kožené i LUXUSNÍ"

Sleva - 35 % platí až do otevření nové prodejny.

Dne 31.1.2020 jsme zavřeli naši prodejnu v Praze - Kobylisých po 5-ti letech.
Termín otevření nové prodejny se prodloužil na červen - červenec 2020.

Novoroční sleva až -40%

Pospěšte si do prodejny sedačky MILENIUM v Praze - Kobylisých, kde si můžete objednat Vaši sedačku přesně NA MÍRU a se slevou.

5 důvodů, proč si vyrobit sedačku na míru: Pro hovoří design i praktičnost

Sedací souprava je dominantou obývacího pokoje, proto je potřeba její výběr pečlivě zvážit. Jestli jste po dlouhém hledání stále ještě nenarazili na tu pravou, která by byla pohodlná, praktická a zároveň by ladila s interiérem, je čas začít přemýšlet nad vlastním návrhem. My vám dáme hned 5 důvodů, proč je pohovka na míru skvělý nápad.

Důvod číslo 1: Navrhnete si sedačku podle svých představ

Ať už chcete velkou a elegantní pohovku do prostorného bytu nebo krátký kousek do moderní garsonky, nic z toho není se zkušeným dodavatelem problém. Nemusíte v obchodě řešit, že vám nevyhovuje uspořádání sedačky, její barva nebo potahový materiál. Vyvarujete se také pochybám o kvalitě vyrobené pohovky. Na začátku vám při vytváření sedačky na míru pomůže katalog, díky kterému získáte lepší představu o možnostech. Sami si určíte rozměry, zvolíte si typ sedačky a detaily doladíte s odborníky.

Důvod číslo 2: Originální kousek, který máte jen vy 

Některé stylové kousky jsou ve velkoobchodech opravdu oblíbené. Jenže to má své nevýhody – narazíte na ně v každé druhé domácnosti, a nakonec to u vás bude vypadat jak v katalogu z běžného řetězce. Když si u odborníků necháte vytvořit svou vlastní sedačku,tak se tomuto jednotvárnému řešení vyhnete. Celá místnost pak bude vypadat neotřele a u nejedné návštěvy si vysloužíte obdiv.

Důvod číslo 3: I šití potahů na sedací soupravy je na míru

Rozhodli jste se pro změnu a po letech se pouštíte do rekonstrukce interiéru? Nemusíte kvůli tomu kupovat novou sedačku, když ta stávající ještě skvěle slouží. Nechte si u odborníků ušít nový potah – můžete zvolit jinou barevnou kombinaci nebo dokonce jiný materiál, když se předchozí varianta neosvědčila.

Důvod číslo 4: Záruka českévýroby sedací soupravy

Při výrobě sedačky na míru  u místního dodavatele se nemusíte bát pochybné dovozové kvality, na které trpí běžné sedačky z marketu. Často mají totiž nekvalitní už samotnou kostru, kazový potahový materiál se může snadno ošoupat nebo vyblednout, sedáky se prosedí už po několika měsících a ze stylové sedačky máte po chvilce používání kousek jako z bazaru. 

Pokud si zvolíte výrobu sedací soupravy na míru u místního dodavatele,dočkáte se tradiční české výroby s dlouholetou zkušeností. A kromě dobrého pocitu z podpory domácích řemeslníků budete mít také záruku kvality.V marketu se ve většině případech jedná o dovoz z ciziny, bohužel často z nekvalitních materiálů a s vadami, které poznáte až během používání.

Důvod číslo 5: Užitečné vychytávky vám usnadní život-

Potřebujete rozkládací pohovku pro návštěvy, úložné prostory navíc do malého bytu, nastavitelná opěradla nebo jen stoleček na ranní kávu? Nic z toho není problém, svou vlastní sedačku si můžete nakombinovat, jak se vám zlíbí. 

Ruku na srdce– kdo ještě nikdy neodcházel z velkoobchodu celý frustrovaný, že zrovna té vaší vybrané sedačce už chybí jen kousek k dokonalosti? Nemusíte dělat kompromisy. Vyberte si sedačku na míru a budete spokojeně odpočívat po dlouhá léta.